Кошик
8686 відгуків
Дніпро, ТЦ Neo Plaza (точка видачі), Дніпро, Україна
Додати відгук

Придбати картини по номерам. Магазин "Орігамі". Україна

+380 (73) 200-10-63

Групи товарів та послуг

Вітрина

Придбати картини по номерам. Магазин "Орігамі". Україна

Купити картини (розмальовка) за номерами з доставкою по всій Україні!

Живопис належить до числа найбільш давніх видів образотворчого мистецтва. Чимало інформації про життя народів різних країн, побуті, традиціях ми отримали саме завдяки полотен, які були написані великими художниками. Прогулюючись по залах художньої галереї або ж гортаючи книгу з репродукціями картин, не виникало у вас думки про те, щоб власноруч намалювати полотно?

 

Картина за номерами - повітряні кулі

 

Адже це так дивно, цікаво, коли з-під пензля, що знаходиться у вашій руці, з'являються будинки, квіти або тварини. Коли білий аркуш паперу крок за кроком перетворюється в щось прекрасне, чарівне, ніж можна милуватися або прикрасити свій будинок. Напевно, багато хто з вас мріяв або мріють про те, щоб малювати картини. Зупиняє лише одне – це не так легко, як здається на перший погляд.

Але в XX столітті з'явилося винахід, який дозволяє кожному відчути себе художником. Ми говоримо про живопису за номерами. Сьогодні вона особливо актуальна. Її купують не тільки для себе, але і в якості подарунка. І якщо ви хочете не просто спробувати намалювати полотно, а щоб у вас неодмінно все вийшло з першого разу, вам однозначно варто купити картини за номерами.

 

Картини за номерами – що собою представляють і як їх малювати

Будь-яка номерна живопис складається з двох компонентів. Перший – це полотно, поділена на галузі, кожна з яких має певний номер. Другий – це фарби, кожна з яких теж пронумерована. Щоб картина за номерами вийшла, необхідно кожну область зафарбовувати саме тією фарбою, яка має аналогічний номер.

 

Картини за номерами – цікавіше, ніж здаються на перший погляд

Якщо ви зараз скептично посміхнулися, вирішивши, що купити картини за номерами можна хіба що в подарунок дитині, що вони нічим не відрізняються від дитячих розмальовок, не поспішайте з висновками. Хоча у живопису за номерами і дитячих розмальовок загальний принцип, на самому ділі вони кардинально відрізняються.

Це тільки на перший погляд може здатися, що намалювати таку картину дуже просто. Раз-два і готово. Але немає. Наявність підказок у вигляді номерів на областях і фарбах лише спрощує завдання.

Відкрийте будь-який розділ нашого інтернет-магазину «Орігамі» і подивіться фотографії картин за номерами, які ми пропонуємо купити з доставкою поштою по всій Україні. Кожна з них виглядає як справжня картина. І те, якою вона вийде, залежить не тільки від підбору кольорів, але також від того, як будуть нанесені фарби, оскільки мазки визначають фактуру.

Можна сміливо стверджувати, що кожна картина вийде унікальною. Навіть якщо ви купите в «Origami» однакові картини за номерами з доставкою в Україну, одну з яких намалюєте самостійно, а другу віддасте для малювання вашому другу чи родичу, ви побачите, що результат – відрізняється.

Зрештою, якби живопис за номерами була нудна, нецікава і схожа на дитячі розмальовки, навряд чи вона зберегла б свою популярність з середини XX століття. Але саме популярності картинам за номерами не займати. І вона лише зростає.

 

Картини за номерами, які можна придбати в магазині «Орігамі»

Ми працюємо в Україні не перший рік і спеціалізуємося на реалізації саме такої живопису. Одним із самих головних переваг є асортимент, який ми можемо запропонувати нашим покупцям. Відкривши каталог «Origami», ви переконаєтеся в тому, що вибір дійсно різноманітний, оскільки ми пропонуємо картини з зображенням:

 

Окремо слід сказати, що у нашому інтернет-магазині можна купити з доставкою поштою по Україні картини за номерами для дітей. Ось вони якраз дійсно куди простіше, ніж картини з номерами, які розраховані на дорослу людину.

В цілому у нас кілька сотень пропозицій у всіх розділах каталогу. Тому з великою ймовірністю можна стверджувати, що ви зможете підібрати в «Орігамі» цікаве для себе пропозицію.

Кстати, если вам нужна помощь в вопросе выбора, вы всегда сможете обратиться к нашим сотрудникам. Достаточно рассказать им о своих предпочтениях, и они предложат вам варианты, которые будут удовлетворять озвученным критериям.

А еще примите к сведению, что картины по номерам можно покупать не только для себя, но и в качестве подарка: коллеге, родственнику, близкому человеку, другу, любимому или любимой. Ведь живопись никого не оставляет равнодушным.

Картины по номерам – интересный досуг, авторский декор и отличный подарок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner