
Полотно на підрамнику 40*50 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OC-40-50
116 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 198 ₴
+380 (73) 200-10-63
Гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біле полотно для малювання, на дерев'яному підрамнику
Підходить для усіх типів фарб, в тому числі:
- акрилова
- масляна
- гуаш
Полотно натягнуто на дерев'яний підрамник, прогрунтовано для більш зручного нанесення фарби.
Можливі розміри: від 20*20 см до 80*160 см
Можливі типи полотна: бавовняне, лляне
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Полотно на підрамнику |
| Матеріал | Бавовна |
| Щільність | 280 г/м2 |
| Ширина | 40 см |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Білий |
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | 40*50 см |
- Ціна: 116 ₴


